0f91d1a23e4b2dfe5d3d7e73b1609192.png
a41f500f1e7bcb090056c0ef82de5009.png
51775d8d57adc5f3f37afc88821db071.png
  • Linea Pro – мобільний термінал створений компанією лідером на ринку торгівельного обладнання Datecs Ltd. при тісній співпраці з всесвітньовідомою компанією Apple. Linea Pro може бути оснащений зчитувачем магнітних карт, вбудованим 1D або 2D сканером штрих кодів, інтерфейсом Bluetooth та RFID-рідером. Завдяки Linea Pro звичні  iPod Touch та iPhone перетворюються на потужні багатофункціональні POS-пристрої. Linea Pro має власний акумулятор, який може використовуватися і пристроєм Apple для підзарядки. Linea Pro створений на базі передових технологій, що забезпечують високий рівень якості. Не дивлячись на конструктивну мініатюрність, його технічні характеристики та функціональні можливості відповідають найвищим потребам споживачів.
Отримати консультацію

Детальніше дізнатися про апарат Linea PRO Ви можете скачавши невеликий буклет в якому детально розписані всі характеристики даного пристрою

Технічні особливості
Легке кріплення

Linea Pro 5 легко кріпиться та гарантує додатковий захист для iPhone 5 / iPhone 5S / iPod 5 Touch від ударів, умов зовнішнього середовища (температура, вологість) та подряпин.

Акумулятор

акумулятором Li-ion 3,7 В, ємністю 1300 мAгод. Акумулятор підзаряджає iPhone 5 / iPhone 5S / iPod 5 Touch та дозволяє ефективно працювати без перезарядки із сканером за зчитувачем карт: 1D: Понад 14000 сканувань та зчитувань при повній зарядці 2D: Понад 8000 сканувань та зчитувань при повній зарядці

Зчитувач магнітних карт (MRS)

MSR дозволяє комфортно приймати платежі, працювати з клієнтами (завдяки зчитуванню карток лояльності можна отримувати корисну інформацію) та стежити за роботою працівників (надавати доступ до роботи лише через зчитування інформації про працівника).

Вбудований сканер штрих-коду

Вбудований сканер штрих-коду максимально спрощує та якісно підвищує процес роботи термінала збору даних. Мінімальні розміри самого сканера дозволяють органічно поєднати сканер та iPhone 5 / iPhone 5S / iPod 5 Touch. Технологія оперативно зчитує штрих-коди та забезпечує максимальний комфорт у роботі.

RFID рідер

RFID рідер (радіочастотна ідентифікація) створює можливість не лише швидко та безконтактно зчитувати велику кількість інформації, а й записувати інформацію.

Аксесуари
Для максимального комфорту роботи з Linea Pro 5 створено спеціальні аксесуари, які “озброюють працівників”, а саме: 1) «пістолет» для сканування 2) кобура на пояс 3) кобура на пояс з ременем на плече
Для зручності зарядки розроблені спеціальні зарядні пристрої для одного або п’яти девайсів. Ці зарядні пристрою створюють максимальний комфорт для зберігання та обліку обладнання.
Області застосування
#
Супермаркет
#
Аптека
#
Пошта
#
Фінансові установи
#
Готелі та ресторани
#
Пасажирські перевезення
Розміри та маса
Розміри, мм 157x77x22/27 (залежно від типу сканера)
Маса (без iOS пристрою), кг 0,12
Живлення
Акумулятор Li-ion 3,7В 1100 мАгод
Інтерфейси
Обмін даними Mini USB, Bluetooth (опція)
Зчитувач (опція) MSR, RFID
Сканер (опція) 1D Laser, 2D Imager
Сумісність
iOS пристрої iPhone 5, 5S, SE, iPod touch 5, 6
Кліматичні умови
Робочі умови 0°C...+40°C, 35...85% RH
Умови зберігання -5°C...+40°C, 10…90% RH
Написати відгук
Відгуків ще немає
#
Напишіть нам та отримайте професійну відповідь на Ваші запитання.
Отримати консультацію
Поле "Email" заповнено невірно Поле "Ім'я" не повинно бути порожнім Поле "Місто" не повинно бути порожнім Поле "Телефон" заповнено невірно