Рішення

ТОВ “Екселліо Трейд” є провідним постачальником високоякісних фіскальних пристроїв та іншого POS устаткування для роздрібної торгівлі, логістики, сфери послуг та розваг, інтернет магазинів тощо.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з компаніями роздрібної торгівлі ми розуміємо необхідність швидких, зручних та ефективних операцій в точці продажу. Ми пропонуємо надійні та сучасні рішення для того, щоб Ваш бізнес максимально задовольняв клієнтів в будь-якій сфері.

iPad + InfineaTab + FP-700

Сучасне рішення для сучасного бізнесу - робоче місце касира на базі iPad, Infinea Tab та фіскального принтера ТМ “Екселліо”.

Це рішення є готовою точкою продажу та виконує торгові, фіскальні та інформаційні функції.

iPad з адаптером Infinеa Tab є повноцінною POS-системою з потужним процесором, сканером штрих-коду та зчитувачем магнітних карток, що надає такі переваги як простота у використанні, швидкість роботи, зручність, інтуїтивність інтерфейсів.

В рішенні можна застосовувати як фіскальні реєстратори так і нефіскальні принтери. Таке рішення буде особливо актуальним для кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування, адже воно задовольняє всі основні потреби закладу щодо організації прийому замовлень та розрахунків.

Сфери застосування:

Заклади громадського харчування, монобрендові магазини одягу та аксесуарів.

DP-25 + сканер штрих-коду + грошова скринька

Швидку та зручну автоматизацію магазину та закладів сфери послуг можна реалізувати на базі касового апарату ТМ “Екселліо” з підключенням сканера штрих-кодів та грошової скриньки.

Це дозволяє мінімально автоматизувати робоче місце касира в невеликому продуктовому магазині чи магазині одягу. Також в рішення можна включити електронні ваги та платіжний термінал, які підключатимуться безпосередньо до касового апарату. За необхідності підключення касового апарату до віддаленого комп’ютера таке підключення можна здійснювати за інтерфейсом Ethernet або GPRS.

Сфери застосування: Невеликі продуктові магазини, магазини одягу та аксесуарів.

Phone/iPod + LineaPro + DPP-450
Для вирішення задач складської та комплектувальної логістики iPhone з адаптером LineaPro та мобільним принтером є незамінним інструментом.

Комплект обладнання з відповідним програмним забезпеченням виконує функції терміналу збору даних, надає в режимі реального часу доступ до баз даних товарів, при цьому виконує функції телефону, камери та за необхідності торгового терміналу.

Сфери застосування: Виїзна торгівля, інтернет торгівля, логістика, роздрібна торгівля, послуги та розваги.

Швидку та зручну автоматизацію магазину та закладів сфери послуг можна реалізувати на базі касового апарату ТМ “Екселліо” з підключенням сканера штрих-кодів та грошової скриньки. Це дозволяє мінімально автоматизувати робоче місце касира в невеликому продуктовому магазині чи магазині одягу. Також в рішення можна включити електронні ваги та платіжний термінал, які підключатимуться безпосередньо до касового апарату. За необхідності підключення касового апарату до віддаленого комп’ютера таке підключення можна здійснювати за інтерфейсом Ethernet або GPRS.

Сфери застосування:

Невеликі продуктові магазини, магазини одягу та аксесуарів.

Для вирішення задач складської та комплектувальної логістики iPhone з адаптером LineaPro та мобільним принтером є незамінним інструментом. Комплект обладнання з відповідним програмним забезпеченням виконує функції терміналу збору даних, надає в режимі реального часу доступ до баз даних товарів, при цьому виконує функції телефону, камери та за необхідності торгового терміналу.

Сфери застосування:

Виїзна торгівля, інтернет торгівля, логістика, роздрібна торгівля, послуги та розваги.

Ваші потреби – спільні рішення

Наша команда спільно з клієнтами працює над впровадженням рішень, які є оптимальними для досягнення бажаного результату.

Нашими принципами є детальне дослідження потреб партнера, гнучкий підхід в розробці та максимальна результативність від впровадження.

 

#
Поле "Email" заповнено невірно Поле "Ім'я" не повинно бути порожнім Поле "Місто" не повинно бути порожнім Поле "Телефон" заповнено невірно