Умови використання сайту

Будь-ласка, ознайомтесь з умовами та правилами користування веб-сайтом exellio.com.ua, перш ніж почати ним користуватися. Як тільки Ви починаєте користуватися нашим веб-сайтом, Ви автоматично приймаєте умови, що зазначені нижче.

Авторське право

Власником веб-сайту exellio.com.ua є компанія ТОВ «Екселліо Трейд», яка здійснює адміністрування цього веб-сайту. ТОВ «Екселліо Трейд» забезпечує безкоштовний доступ до даного веб-сайту («сайту») для всіх бажаючих («користувачів»). Права на всі логотипи, торгові марки, тексти, назви, зміст, інші права інтелектуальної власності стосовно інформації, що міститься на веб-сайті (а також принцип організації та структура веб-сайту), програмне забезпечення, ілюстрації, фотографії та зображення належать ТОВ «Екселліо Трейд»і захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права». Ви погоджуєтеся дотримуватися прав і обмежень, прийнятих на даному сайті.

Загальні умови використання сайту
  1. Даний сайт надає інформацію безкоштовно, без будь-яких гарантій, за винятком особливо обумовлених випадків. Інформація, яка міститься на цьому сайті, призначена для спільних цілей і надається для ознайомлення аудиторії з продукцією компанії. Компанія вдалася до всіх розумних і доцільних кроків, щоб переконатися, що інформація, представлена на сайті, відповідає дійсності на момент її публікації.
  2. Не дозволяється використовувати цей сайт для будь-якої незаконної діяльності. Суворо заборонено розсилати, використовувати, копіювати, публікувати і давати дозвіл на публікації непристойного, загрозливого, наклепницького, образливого характеру.
  3. ТОВ «Екселліо Трейд» залишає за собою право на власний розсуд забороняти будь-якому користувачеві доступ до даного веб-сайту або до будь-якої його частини без попереднього повідомлення.
  4. Сайт exellio.com.ua може містити посилання на інші веб-сайти ТОВ «Екселліо Трейд» не несе відповідальності за доступність або зміст сайтів третіх осіб, так чи інакше пов'язаних з сайтом exellio.com.ua 
  5. Визнаючи ці Умови, ви погоджуєтеся з тим, що повинні компенсувати ТОВ «Екселліо Трейд» будь-який збиток або витрати (включаючи оплату юридичних послуг), що виникли внаслідок неправильного використання вами цього сайту або в результаті порушення вами цих Умов.
  6. Ми залишаємо за собою виключне право на свій розсуд вносити зміни в ці Умови, а також вносити зміни щодо інформації, що міститься на веб-сайті, змінювати, обмежувати або видаляти даний веб-сайт. Зазначені зміни вступають в силу негайно після їх публікації на веб-сайті exellio.com.ua

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання щодо даного веб-сайту, просимо надсилати свої запитання на електронну скриньку: info@exellio.com.ua

Поле "Email" заповнено невірно Поле "Ім'я" не повинно бути порожнім Поле "Місто" не повинно бути порожнім Поле "Телефон" заповнено невірно