POS Apple
Infinea TAB
Мобільний багатофункціональний термінал Іпfіnеа Tab спеціально сконструйований для пристроїв АррІе iPad. Пристрій виконаний у вигляді накладки та може бути оснащений зчитувачем магнітних карт, вбудованим сканером штрих кодів (1D або 2D), інтерфейсом Bluetooth та RFID-piдepoм. Завдяки Іпfіnеа Tab будь-який планшет АррІе iPad перетворюється на потужний повнофункціональний РОS-термінал. Іпfіnеа Tab має власний акумулятор, який може використовуватися пристроєм АррІе в якості резервного живлення.
Linea PRO
Мобільний термінал Lіnеа Pro - спеціалізований пристрій для АррІе іРhоnе та iPod Touch. Пристрій створений у вигляді чохла та може бути оснащений зчитувачем магнітних карт, вбудованим 1D або 2D сканером штрих кодів, інтерфейсом Bluetooth та RFID-зчитувачем. Завдяки Lіnеа Pro звичні iPod та іРhоnе перетворюються на потужні термінали збору даних, які значно гнучкіші, функціональніші та доступніші ніж класичні ТСД. Так само як і Іпfіnеа Tab, Lіnеа Pro оснащений акумулятором, який може використовуватися пристроєм АррІе як резервне джерело живлення.
#
Напишіть нам та отримайте професійну відповідь на Ваші запитання.
Отримати консультацію
Поле "Email" заповнено невірно Поле "Ім'я" не повинно бути порожнім Поле "Місто" не повинно бути порожнім Поле "Телефон" заповнено невірно