a8e479a21b310034dc0d23d7af19f2f3.jpeg
f20cc78edd4efeb729b62a461a512102.png
34ffbc372b6e477b47443991a029e7b0.png
  • "Екселліо FP-700" - потужний фіскальний реєстратор на базі високоякісного японського принтера Sаnеі, розрахований для роботи в умовах супермаркетів, мережевих аптек, підприємств громадського харчування та інших об'єктів з великим потоком покупців. Завдяки багаторічному досвіду розробки, застосуванню новітніх технологій та високоякісних матеріалів реєстратор FP-700 являє собою оптимальне поєднання ціни, якості та функціональних можливостей.
Отримати консультацію

Детальніше дізнатися про апарат Екселліо FP-700 Ви можете скачавши невеликий буклет в якому детально розписані всі характеристики даного пристрою

Технічні особливості
Механізм друку

Новий механізм швидкого друку (200 мм/с) спеціально розроблений для тривалої роботи при великих навантаженнях. Екселліо FP-700 дозволяє працювати з папером 3-х розмірів - 57,5 мм, 59 мм, 80 мм. Це дозволяє формувати практично будь-який вигляд чека, а при виникненні труднощів з поставками витратних матеріалів миттєво перейти на папір іншої ширини.

Графічний LCD дисплей

Екселліо FP-700 оснащений вбудованим дисплеєм. Ця особливість дозволяє: - працювати без зовнішнього дисплея покупця - легко орієнтуватися в меню автономного режиму - швидко відстежувати і аналізувати стан реєстратора.

Металевий каркас

Для максимальної міцності конструкції Екселліо FP-700 його несучі елементи виготовлені з листової сталі товщиною 1,00 мм. Завдяки такому рішенню реєстратор не чутливий до вібрацій, падінь на нього предметів, а навантаження від обертання потужних двигунів при безперервній роботі не впливає на елементи реєстратора.

Багатофункцінональний друк

Унікальною властивістю всіх реєстраторів ТМ "Екселліо" є можливість друку в службовому чеку купонів, акційних пропозицій та іншої інформації для маркетингової діяльності з застосуванням графіки, різноманітних шрифтів, штрих-кодів. Екселліо FP-700 підтримує друк штрих-кодів типів EAN- 8, EAN-13, Code 39, Code 128, QR. Штрих коди можуть друкуватися в службових , видаткових та фіскальних чеках.

Вбудований блок живлення

В Екселліо FP-700 застосовується вбудований блок живлення. Це дозволяє уникнути плутанини з дротами і зовнішніми блоками живлення. Реєстратор підключається до мережі безпосередньо стандартним кабелем живлення з роз'ємом ІЕС 320C13 (стандарт Міжнародної електротехнічної комісії). Це покращує ергономіку робочого місця та виключає ймовірність виходу реєстратора з ладу через підключення несумісного блоку живлення.

Технологія «чек вперед»

В Екселліо FP-700 застосовується фронтальне розташування вузла друку ("чек вперед"). Така конструкція має численні переваги, зокрема: - елементи принтера та різника захищені від потрапляння сторонніх предметів (монети, залишки паперу тощо) - кришка принтера залишається вільною навіть в разі збою в роботі різника - суттєво зменшується накопичення паперового пилу в механізмі друку. Завдяки такій конструкції реєстратор прослужить набагато довше, а завдяки особливій формі корпусу потрапляння на реєстратор рідини не заподіє йому шкоди.

Iнтерфейси
#
DSP/DRW
Безпроблемне підключення дисплея і грошової скриньки
RS-232
Швидке та просте підключення до комп’ютера/ ноутбука
Ethernet
Безперебійне підключення до інтернету
USB
Просте та швидке програмування апарату
Області застосування
#
Супермаркет
#
Аптека
#
Пошта
#
Фінансові установи
#
Готелі та ресторани
#
Пасажирські перевезення
Розміри та маса

Габаритні розміри, мм 

150х185х130

Маса, кг

1,7

Друк
Метод друку прямий термодрук
Роздільна здатність 203 dpi
Швидкість друку, мм/с 200
Різник паперу так (ресурс 1,5 млн. циклів)
Сумісний папір
Ширина паперу, мм 57, 59, 80
Діаметр рулону (рекомендований), мм 80
Товщина паперу, мкм 65…85
Пам’ять
Товарів до 20000
Z-звітів 4000
Змін податкових ставок 16
Змін фіскальних номерів 8
Змін податкових номерів 10
Носій КСЕФ до 32 ГБ
Інтерфейси та живлення
Інтерфейси Ethernet, RS-232, USB
Живлення 220В
Кліматичні умови
Робочі умови 0…+40 °C, 35...85 % RH
Умови зберігання -20 …+60°C, 10...90 % RH
Дисплей

Вбудований, зовнішній (опція)

Підключення грошової скриньки

Так, 24В

Підтримка периферії

Зовнішній дисплей, грошова скринька

Коротка асоцація

Максимум функцій

Написати відгук
Cumque laboris officia nisi voluptas dolor necessitatibus est unde praesentium deserunt quas dicta quaerat aliquip est aute cillum dolor similique
Evan
Ex aut veniam perferendis consequatur molestiae of
Minima voluptatum et quia quasi ratione perspiciatis fuga Sequi et laboris
Fatima
Non ullam consequatur Consectetur similique iusto
#
Напишіть нам та отримайте професійну відповідь на Ваші запитання.
Отримати консультацію
Поле "Email" заповнено невірно Поле "Ім'я" не повинно бути порожнім Поле "Місто" не повинно бути порожнім Поле "Телефон" заповнено невірно